Georgios i Lillehammer, Arild på Dombås, Jim i Gjøvik og Odd Arne i Bagn er kåret til de hyggeligste kundene i vestre Innland. Samtidig melder mer enn fire av ti innlendinger at de har opplevd kunder som har trakassert butikkansatte.
Stein på Tynset og Jon Tore i Elverum er kåret til de hyggeligste kundene i østre Innland. Samtidig melder mer enn fire av ti innlendinger at de har opplevd kunder som har trakassert butikkansatte.
Om lag 41 tonn kaffe har blitt kvernet og traktet på innlandsstasjonene til Circle K i år. Øst i fylket er det Circle K E6 Innlandsporten i Stange kommune som har de mest kaffetørste kundene.
Kunder ved Circle K-stasjoner i innlandskommunene på østsiden av Mjøsa har forhindret at 42 591 måltider havnet i avfallet. Helt på toppen troner Hamar, Stange og Elverum.
De har skiftet karrierespor og jobbet seg opp fra gulvet. Nå får stasjonsansatte fra Hamar, Skarnes og Trysil plass på Circle K Norges toårige talentprogram for fremtidens ledere.
Vågå-kvinnen Kine Renate Bakken (24) har fått plass på Circle Ks talentprogram. Nå satser hun på en fremtid som leder i Gudbrandsdalen.
Om lag 41 tonn kaffe har blitt kvernet og traktet på innlandsstasjonene til Circle K i år. Og ingen i fylket serverer mer kaffe enn Circle K Strandtorget i Lillehammer.
Midlaier fra Lillehammer vil la kunstig intelligens fylle ut vanskelige skjemaer. Gjøvik-bedriften Leftovers skal delta i et spennende innovasjonsprosjekt i attføringsbransjen. Nå deler de to prosjektene på 750 000 kroner fra DOGA.
Kunder ved Circle K-stasjoner i innlandskommunene på vestsiden av Mjøsa har forhindret at 58 229 måltider havnet i avfallet. Helt på toppen troner Raufoss, Lillehammer og Gjøvik.
Det som startet som en nattevaktjobb ved lokalstasjonen på Dombås, ble til en lederdrøm. Nå tar Nina Slette Hansen (38) over den viktige stasjonen Circle K Dombås. Samtidig avslutter hun utdanningen ved selskapets prestisjetunge talentprogram for å satse fullt og helt i sin nye stilling.
Hamargutten Daniel Kirkerud (33) begynte som deltidshjelp på stasjonen i Vangsveien. Nå har han fått lederstilling og plass på talentprogrammet til Circle K.
